Przejdź do treści

Nowoczesne ogrodzenia gabionowe!

Witamy na stronie firmy Gabion-Tech

 

 

GabionTech jest rozwijającą się firmą posiadającą duże doświadczenie w produkcji i montażu trwałych a zarazem niebywale oryginalnych i nowoczesnych ogrodzeń gabionowych oraz konstrukcji funkcjonalnych.

 

 

 Nowoczesne ogrodzenia gabionowe - producent gabionów Gabion-Tech

 

Zakres produkcji firmy GabionTech obejmuje głównie:

  • ogrodzenia gabionowe z ceowników
  • spawane panele ogrodzeniowe
  • elementy małej architektury z koszy gabionowych

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

  • zgrzewane kosze gabionowe
  • bramy
  • furtki i kraty
  • siatkę ogrodzeniową

 

 

 

 

 

 

Szczegóły dostępne są na naszej stronie w zakładce OFERTA a zakres produktów  i usług jest ciągle rozwijany i udoskonalany.

 

 

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, produkcji i montażu gabionów oraz paneli i małej architektury z koszy gabionowych. Każdego Klienta staramy się traktować indywidualnie, tak aby jak najlepiej dopasować zakres produktów i usług do jego potrzeb oraz aby cena końcowa była satysfakcjonująca dla obu stron. To właśnie doskonała jakość produktu, nowoczesne ogrodzenia i rozwiazania, atrakcyjna cena oraz kompleksowe doradztwo i montaż dają naszej firmie unikalną pozycję na rynku. Wiemy jak wymagający są nasi Klienci, dlatego trudne i nietypowe zamówienia są dla nas wyzwaniem w dążeniu do perfekcji. 

 

Działamy na terenie kilku województw: Śląsk, Dolny Śląsk, Świętokrzyskie, Małopolska i Podkarpackie. Nasze nowoczesne ogrodzenia gabionowe zdobią już wiele miast, m.in. Kraków, Wrocław, Warszawa, Rzeszów, Opole, Łódź oraz Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot. Serdecznie zapraszamy do współpracy nowych Klientów!

 

 

Gabiony (kosze gabionowe) to doskonały sposób na budowę funkcjonalnego i nowoczesnego ogrodzenia. Poprzez połączenie stali z kamieniem, kruszywem czy dowolnie wybranym materiałem wypełniającym, otrzymujemy efektowną, solidną, trwałą i wyszukaną formę nowoczesnego ogrodzenia - dającą przy tym nieograniczone możliwości aranżacji według Państwa indywidualnego pomysłu.

  

Jako producent zapewniamy również doradztwo jak i kompleksowy montaż koszy gabionowych bez wypełnienia jak i z dowolnie wybranym przez Państwa wypełnieniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

Wykonujemy usługi oraz dostarczamy produkty na terenie całej Polski!

Z usług naszej firmy skorzystali klienci z miejscowości takich jak:

oraz województw:

 

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce OFERTA-GABIONY.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią oferty naszej firmy, która znajduje się na stronie Ogrodzenia GT.

 

GabionTech to coś wiecej niż nowoczesne ogrodzenia!

 

Nowoczesne ogrodzenia gabionowe - producent gabionów Gabion-Tech