Przejdź do treści

Nowoczesne ogrodzenia gabionowe!

Witamy na stronie firmy Gabion-Tech

 

 

GabionTech jest rozwijającą się firmą, posiadającą duże doświadczenie w produkcji i montażu nowoczesnych ogrodzeń gabionowych oraz konstrukcji funkcjonalnych na terenie całego kraju. Naszym celem nie jest tworzenie tylko koszy wypełnionych kamieniami, ale pięknych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta nietypowych, nowoczesnych ogrodzeń. Gabiony GabionTech wyróżniają się trwałością, ponieważ są spawane a nie zgrzewane, przez co są bardziej odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Poza tym nasze kosze gabionowe to ciekawe i oryginalne wzornictwo, tworzone przez zgrany i profesjonalny zespół, dlatego też idealnie komponują się zarówno z nowoczesnymi jak i tradycyjnymi budynkami.

 

 

 Nowoczesne ogrodzenia gabionowe - producent gabionów Gabion-Tech

 

Zakres produkcji firmy GabionTech obejmuje głównie:

  • nowoczesne ogrodzenia gabionowe z ceowników
  • spawane panele ogrodzeniowe
  • elementy małej architektury z koszy gabionowych

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

  • zgrzewane kosze gabionowe
  • bramy
  • furtki i kraty
  • siatkę ogrodzeniową

 

 

 

 

 

 

Szczegóły dostępne są na naszej stronie w zakładce OFERTA a zakres produktów  i usług jest ciągle rozwijany i udoskonalany.
Ceny naszych gabionów podane są pod linkiem: Gabiony - Cena.

 

 

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, produkcji i montażu gabionów oraz paneli i małej architektury z koszy gabionowych. Każdego Klienta staramy się traktować indywidualnie, tak aby jak najlepiej dopasować zakres produktów i usług do jego potrzeb oraz aby cena końcowa była satysfakcjonująca dla obu stron. To właśnie doskonała jakość produktu, nowoczesne ogrodzenia i rozwiązania, atrakcyjna cena oraz kompleksowe doradztwo i montaż dają naszej firmie unikalną pozycję na rynku. Wiemy jak wymagający są nasi Klienci, dlatego trudne i nietypowe zamówienia są dla nas wyzwaniem w dążeniu do perfekcji. 

 

Działamy na terenie kilku województw: Śląsk, Dolny Śląsk, Świętokrzyskie, Małopolska i Podkarpacie. Nasze nowoczesne ogrodzenia gabionowe zdobią już wiele miast, m.in. Kraków, Wrocław, Warszawa, Rzeszów, Opole, Łódź oraz Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot. Serdecznie zapraszamy do współpracy nowych Klientów!

 

 

Gabiony (kosze gabionowe) to doskonały sposób na budowę funkcjonalnego i nowoczesnego ogrodzenia. Poprzez połączenie stali z kamieniem, kruszywem czy dowolnie wybranym materiałem wypełniającym, otrzymujemy efektowną, solidną, trwałą i wyszukaną formę nowoczesnego ogrodzenia - dającą przy tym nieograniczone możliwości aranżacji według Państwa indywidualnego pomysłu.

  

Jako producent zapewniamy również doradztwo jak i kompleksowy montaż koszy gabionowych bez wypełnienia jak i z dowolnie wybranym przez Państwa wypełnieniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

Wykonujemy usługi oraz dostarczamy produkty na terenie całej Polski!

Z usług naszej firmy skorzystali klienci z miejscowości takich jak:

oraz województw:

 

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce OFERTA-GABIONY.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią oferty naszej firmy, która znajduje się na stronie Ogrodzenia GT.

 

GabionTech to coś wiecej niż nowoczesne ogrodzenia!

 

Nowoczesne ogrodzenia gabionowe - producent gabionów Gabion-Tech